FAMILY NET

Poskytovatelia zliav
logoTT logoAT logoBSK logoBurgerland

Kalendár podujatí

Dnes je: 07.05.2021

Milé rodiny,

chcete stráviť príjemný deň s deťmi?

V Šamoríne sa stretli rodiny s deťmi

17. 9. 2014 – V hoteli Kormorán v Čilistove sa uskutočnilo ďalšie z medzinárodných stretnutí rodín v rámci prepojenia partnerských regiónov rodinnými kartami v projekte Family Net.

Medzinárodné stretnutie rodín.

Dňa 17.9.2014 o 1300 sa bude konať záverečné stretnutie projektových partnerov projektu FamilyNet ...

Propagačná akcia projektu Family Net na trnavskom jarmoku 11.9 - 14.9.

V dňoch 11.9. až 14.9. sa uskutoční ďaľšia propagačná akcia na tradičnom trnavskom jarmoku, kde možete zabaviť aj so svojími deťmi ...

Ďalšia propagačná akcia projektu

25.5.2014 sa na nádvorí u jezuitov v Trnave  v rámci  „Dňa rodiny“ uskutočnila ďalšia propagačná akcia projektu „Family Net“.

Projekt Family net rozbieha registráciu rodín

20. 5. 2014 – Trnavský samosprávny kraj pokračuje v aktivitách cezhraničného projektu Family net. Spolu s Bratislavským samosprávnym krajom a rakúskymi regiónmi Burgenland a Dolné Rakúsko vytvoria všetci štyria partneri sieť poskytovateľov zliav pre rodiny s deťmi, ktoré budú zaregistrované a dostanú tzv. rodinný pas.

Stretnutie projektových partnerov 20.5.2014

Stretnutie projektových partnerov / Treffen der Projektpartner dňa/tag 20.5.2014 od/von 12:00 do/bis 16:00 hod. Kúpeľný ostrov Piešťany - Venezia Balnea Esplanade Piestany Spa-Insel - Venezia Balnea Esplanade

Výlet na Schneeberg

Schneeberg

Dňa 11. októbra vyviezla zubačka Salamander rodiny zo Slovenska a z Rakúska  za jasnej modrej oblohy a tepla, po akom sme tak často v lete túžili, na záverečnú oslavu  ukončenia  cezhraničného projektu Family net na vrch Schneeberg.  Hostia mali možnosť  preskúmať vrch, ihrisko, kaleidoskop, kaplnku Elisabethkapellle a mnoho ďalších stanovísk s hrami pre deti. Dôvodom stretnutia bolo zavŕšenie úspešného projektu rodinných pasov Family Net. Najdôležitejší cieľ projektu sa podarilo dosiahnuť a ponuka Rodinných pasov prekročila hranice.
Dolnorakúsky Rodinný pas  ako bezplatná kartička služieb Spolkovej krajiny Dolného Rakúska ponúka už niekoľko rokov zľavy pre celú rodinu, výlety po Rakúsku a dlhší čas už aj po Južnej Morave. V súčasnosti sa ponuka rozšírila o Trnavský  a  Bratislavský región.  
Informácie o poskytovateľoch zliav a výletných miestach všetkých zúčastnených krajín ponúka „Katalóg poskytovateľov zliav“, ktorý príde držiteľom Rodinných pasov do poštovej schránky a webové stránky: www.familynet.sk, (Trnavský kraj) a www.rodinne-pasy.sk (Bratislavský kraj).  Prostredníctvom webovej stránky  www.familynet.sk  sa môžu rodiny zaregistrovať  a získať Rodinný pas.

 


Schneeberg

Schneeberg

Schneeberg
Tento projekt je financovaný z Operačného programu „Program cezhraničnej spolupráce Slovenská republika - Rakúsko 2007 - 2013“